Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po - Ne: 8:00 - 22:00hod.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
INFOBOX : jste v časovém presu?
  • Hledáte odpovídající dárek pro muže nebo ženu? Co zvolit rytou sklenici nebo půllitr na téma myslivost lovectví, koně, znamení zvěrokruhu atd. 
  • Pokud si u nás nevyberete, zašlete ná svoji představu a je to.

CO DÁL? DOTAZ?

 

 

 

 

 

NajduZboží.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DOTAZ

  1. Úvod
  2. Blog
  3. RADY A TIPY
  4. JAKÉ MÁTE MOŽNOSTI PŘI VKLÁDÁNÍ TEXTU - PŘÁNÍ NA SKLENICI?
13.03.2020

JAKÉ MÁTE MOŽNOSTI PŘI VKLÁDÁNÍ TEXTU - PŘÁNÍ NA SKLENICI?

Mnoho z vás často přemýšlí o tom, jaký dárek zvolit pro své blízké. Jak to vymyslet, aby to byl zajímavý nebo originální dárek. Část z vás by ráda něco oslavenci prostřednictvím onoho dárku sdělila a nebo mu dokonce přímo popřála. Typické je asi přání z lásky a nebo něžné sdělení při výročí svatby.  S tím vám můžeme pomoci a dokonce i poradíme, jak nejlépe ona přání k narozeninám, k svátku nebo novomanželům správně na sklenici uspořádat tak, aby ony sklenice udělaly opravdový dojem a při každodenní společné večerní skleničce nenudily.

Připravily jsme pro vás malý návod, jak a jaký text zvolit a kam všude na sklenici jej můžete vložit. Jak textem oslovit, poděkovat a nebo jak jej uklidit a schovat, tak aby nepůsobil rušivě.

 

VYRYTÉ MOTO FORMOU RÁFKU

   

                                             

Jedna z mnoha dekorací, v našem případě vybraným písmem je vložení  textu na horní část skleničky viz obr.1, možná řečeno do formy ráfku. Tento způsob vyjádření často měníte, jak druhem fontu tak provedením. Fontem se zabývat nebudeme, to je čistě na vašem citu, ale u provedení, nebo spíše rozložení by jsme chvilku zastavit mohli. V ukázce na obrázku je vidět zcela normální rozložení textu, plynule dokola celé sklenice (naším fontem vz030) a to tak, že uzavírá kruh.

 Druhou formu můžete použít, chcete-li nějak oslavence zaměstnat a pobavit. Text je vyryt hůlkovým písmem dokola sklenice též tak, aby byl kruh uzavřen viz obr.2. Tentokrát ale jsou písmenka rozložena plynule se stejnými mezerami tak, aby tvořila nekonečný text bez zřejmého začátku a konce, který je zapotřebí nejprve najít, aby to začalo dávat smysl. Toto je forma je myšlena jako dekorace ve formě ozdobného ráfku za použití písmen. To, že ta písmena v sobě skrývají jakousi myšlenku nebo přání, je vlastně výhodou. Asi se tu o tom jistě ještě zmíním, ale zásadní je si ujasnit, co je v tomto případě pouze dekorace s myšlenkou a co je hlavní motiv. Často necháváte právě tuto druhou verzi textového ráfku jako hlavní motiv a sklenici jinak necháváte čistou.

Poslední možnost je ráfek s textem - informativní viz obr.3. Nejvíce se asi používá na svatebních sklenicích, kdy si zákazník nepřeje mít po sklenici rozházena jména, datumy a prstýnky a to proto, aby břicho sklenice zůstalo buď čisté - holé a nebo aby se uvolnil prostor pro jinou dominantní dekoraci. Na obrázku je vidět, že ráfek je tvořen vybraným ornamentálním dekorem a je vždy přerušen v místě, kde by měl být onen informativní text. Touto volbou docílíte jakéhosi uklizeného uspořádání.

 

PŘÁNÍ K NAROZENINÁM NA DÝNKU

 

adkjfjoi rqejf adfioje kajf adkjfeoijr dskfj eoirj fda sfopuj efa dfjoej eojf adofj aeoj afj aeojt ewafoj asdjrtweaj sdklfjeiotj akfja sdklfjaeopujt aefj afj aeoprja efjsdylkjr ewpojr

 

 

 

 

 

PŘÁNÍ K SVÁTKU NA TĚLE SKLENICE

 

NEBOJTE SE ROZMANITOSTI TEXTU - STŘÍDEJTE FONTY

 

 

KOMBINUJTE ČÍSLOVKU VÝROČÍ S MONOGRAMY

 

 

DĚLENÝ TEXT

 

ZAJÍMAVOSTI, NEBOJTE SE BÝT KREATIVNÍ

 

   

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
google8ee7c2f5fb36fde3.html